Belvárosi tagiskola

Kalocsa, Szt. István király út 12-14.

Beiskolázás leendő elsősöknek

BEÍRATKOZÁSI TÁJÉKOZTATÓ

Beiratkozás a 2023/2024. tanévre ( A 2022/2023. tanév rendjéről szóló 22/2022. (VII. 29.) BM rendelet alapján)

Időpont: 2023.04.20-21. (csütörtök és péntek) 8-19 óráig

Helyszín: KFGYÁI Belvárosi Általános Iskolájának Titkársága (6300 Kalocsa, Szent István király út 12-14., telefonszám: 78/461-583)

Kérjük hozza magával a beiratkozó gyermek személyes okmányait, érvényben lévő határozatait (RGYV, HH, HHH), valamint az oltási kiskönyvét!

Lehetőség van előzetes adatbeküldésre a szülőknek interneten keresztül a BÁI (Beiratkozás Általános Iskolába) felületén, ezzel megkönnyítve az ügyintézést, de ez nem kötelező.

Iskolánkhoz tartozó körzetek (1. körzet):

Ady Endre utca teljes, Alkony utca teljes, Alkotmány utca teljes, Arany János utca teljes, Árpád fejedelem utca teljes, Asztrik tér teljes, Bab utca teljes, Bajcsy-Zsilinszky utca teljes, Banyasziget teljes, Bársony utca teljes, Batthyány József utca teljes, Béke utca teljes, Berke tanya teljes, Borsó utca teljes, Budai Nagy Antal utca teljes, Búzapiac tér teljes, Ciglédi kert teljes, Csalogány utca teljes, Csap utca teljes, Csemetekerttanyák teljes, Csokonai Vitéz M. utca teljes, Damjanich János utca teljes, Drágszélpuszta teljes, Dudáskert teljes, Dura domb utca teljes, Ecetgyár utca teljes,, Eötvös József utca teljes, Érsekkert teljes, Esze Tamás utca teljes, Eszperantó utca teljes, Filvigtanya teljes, Foktői út teljes, Gábor Áron utca teljes, Gém utca teljes, Gombolyagi út teljes, Grősz József utca teljes, Hagyma utca teljes, Hajdú utca teljes, Hajós Alfréd utca teljes, Halász utca teljes, Határ út teljes, Haynald Lajos utca teljes, Híd utca teljes, Hold utca teljes, Hunyadi János utca teljes, Ibolya utca teljes, Ilk Viktor utca teljes, Kápolna köz teljes, Káposzta utca teljes, Katona István utca teljes, Kertekalja sor teljes, Kígyó utca teljes, Kis utca teljes, Kis-Drágszél teljes, Kócsag utca teljes, Komló sor teljes, Kovács köz teljes, Kőégető köz teljes, Kunszt József utca teljes, Liszt Ferenc utca teljes, Magtár utca teljes, Magyar László utca teljes, Malatin tér teljes, Martinovics Ignác utca teljes, Mátyás király utca 000013/A-tól végig folyamatos, Menyhárt László utca teljes, Mócsy János utca teljes, Móricz Zsigmond utca teljes, Munkácsy Mihály utca teljes, Munkás utca teljes, Nagy Jenő utca teljes, Nagy utca teljes, Nap utca teljes, Negyvennyolcasok tere teljes, Obermayer Ernő tér teljes, Oncsa köz teljes, Paksi köz teljes, Pataji út teljes, Pásztor utca teljes, Petőfi Sándor utca páratlan 000003-tól végig, Petőfi Sándor utca páros 000100-től végig, Plébánia köz teljes, Rákóczi Ferenc utca teljes, Raktár út teljes, Sárköz utca teljes, 9/10 Cím: 6500 Baja, Kenderes utca 5-7. Telefon: +36-79-795-214 E-mail: baja@kk.gov.hu Selyem utca teljes, Selyemerdő utca teljes, Sörház köz teljes, Sörös Imre utca teljes, Sportpálya utca teljes, Szent István király út teljes, Szentháromság tér teljes, Téglagyár utca teljes, Telek utca teljes, Tomori Pál utca teljes, Újhelyi Imre utca teljes, Urbántanya teljes, Vadász utca teljes, Vajas köz teljes, Városház utca teljes, Veres Péter utca páratlan 000033-tól végig, Verseny utca teljes, Vörösmarty Mihály utca teljes, Zrínyi Miklós utca teljes, 48-as házak IX. utca teljes, 48-as házak VII. utca teljes, 48-as házak VIII. utca teljes, 48- as házak X. utca teljes, 48-as házak XI. utca teljes, 48-as utca teljes.

Iskolánk bemutatkozó anyaga (2021) megtekinthető a képre kattintva:

1. osztályban a következő taneszközökre lesz szükség:

Írás-Olvasás:

4 db vonalas füzet (14-21)

1 db betűtartó betűsínnel

Matematika:

2 db négyzetrácsos füzet (27-32)

1 doboz korong

1 csomag pálcika

2 db dobókocka

1 db papír mérőszalag

1 db hosszú vonalzó